FrmJR ! En Junior Site
Bir Garip Gece Yarısı Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Bir Garip Gece Yarısı Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmJR ! En Junior Site

FrmJR Forumların En Junioruna Hoşgeldiniz..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Garip Gece Yarısı

YazarMesaj
AtaBey
Admin
Admin
AtaBey

<b>Uyarı</b> Uyarı : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 897
<b>Puan</b> Puan : 2178
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 7
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : Edirne
<b>Lakap</b> Lakap : AtaBey
<b>Takım</b> Takım : Galatasaray

Bir Garip Gece Yarısı Empty
MesajKonu: Bir Garip Gece Yarısı   Bir Garip Gece Yarısı Icon_minitimeCuma 6 Kas. - 19:16

Bir gece yarisi. Uykusuzluk hatirasi, Kara kalemle karalanmis ve belki,kara kalemin hayatimizda biraktigi izlerden pek de geri kalmayan bir yazi. Yasamasak da düsünmenin suç olmadigi bir kaç ani… Geceyi aydinlatmaya engel nankör sanci… Bedene ihanet eden beyindeki müthis agri… Hepsi kelepçe vurmusken geceme ; Diyelim kapi çalmis,sohbete gelmissin.Bir kaç bardak çay içmissin elimden,pek canin istemese de.Biraz da sikilmissin sohbetimden.Yorgun gibisin,bir çay içer misin? sözün ün söylendigi her yerin evimiz sayilabilecegi bu dönemin geregiyle,sabretmissin biraz da…Evimiz uzak sehirlerde… Pek de sevmezmissin gece yarisi sohbetlerini ama içinden gelmis…Belki biraz da sevildigini duymak istemissin.Oysa kapiya yaklastiginda içindeki ses ; gelecegim bazen uykudayken sen,beklenmedik uzak bir konuk gibi,kapiyi üzerime sürgüleme,disarida bir basima koyma beni,usulca girecek bir yere ilisecegim,görüntün doyasiya dolunca gözlerime seni kucaklayacak ve çikip gidecegim. dizelerini söylemis. Ne düsünüyorum biliyor musun? diye baslayan konusmamin devamini dinlememissin.Oysa içinden geçirmissin o ara defalarca,ne olurdu sana biraz daha yakin olup,düsündüklerini yasayabilseydim. Fransiz müzigi eslik etmis geceye sayemde,çayin yanina hiç de gitmeyecek,çayin tatsizligini biraz olsun tatlandiramayacak.Zevksizligime anlam veremeyip bir kaç sarki mirildanmissin,sözleri pek de anlasilmayan.Bir de o igrenç sesimle sarki söylemeye kalkmisim sana eslik anlaminda.Susmussun çaresiz.Ne zulüm oldugumu düsünmekten alamamissin kendini. …Ve tablolardaki soyut çalismalarin evden çok soyutlanmis oldugunu vurgulasan da defalarca,resimler hakkinda bilgi vermekten geri kalmamisim. Yapmayi bildigim tek seydi kek çayin yanina,aslinda begenmeyip tok oldugunu söylesen de,çatalin ucunda uzatinca gülümseyerek,yutmak zorunda kalmissin sevgimle beraber…Bir daha kek yemeye tövbe ederek ama herseye ragmen sevgiyi tatmis olmanin sarhoslugu ile… Baktim ki sikildin ellerin anlatir bunu bana televizyonu açmisim.Türkan Soray ve Tarik Akan filmi.Türkan Soray’a dalmissin derin derin.Onun gözlerini benimkinden daha çok begenmissin.Oysa her gözlerimi hayal edisinde aklindan geçenin su siir oldugunu zannetmisim;ben senin en çok gözlerini sevdim.Kah inadina yesil,kah çocukça mavi.Aydinliklar,mutluluklar hiç biri anlamli degil gözlerin kadar…Gözlerim kara olsun istemisim o an.Kara gözlerimi çerçeveleyen kara sürmenin,bu kara gecenin biraktigi izden daha derin bir iz birakmasini istemisim.Bense Tarik Akan’a hiç bakmamisim bile.Bal rengi gözlerine doyamadigimdan. ..Ve ben sana doyamadan,sen de bana daha fazla katlanamadan çikip gitmissin,gecenin tüm çekilmezligini geride birakarak.Oysa gelisinde sokaga yaklastirdikça ayaklarin seni,içim ürperiyor ya evde yoksan satirlarini geçirdigini düsünmüsüm aklindan.Belki de bir kaç dizesini daha söyledigini türkünün… Gitmissin…Öyle derin bir sanci çekmisim ki,dogum sancisindan,ölüm sancisindan bin beter. Gecenin serinligine kendini teslim etmemek için sardiginda montunu bedenine,aslinda içini isitanin bu sahte kusanmalar olmadigini anlamissin.Geceden kalan tüm kirintilari toplamak kalmis hafizandakiler arasindan sana… …Ve aslinda saat vurmus 5#8242;i,10#8242;u,12#8242;yi…Ne kapi çalmis,ne sen gelmissin,ne de bir ani kazandirmisiz yasanmamisliklarimiza.Bunu anlayinca daha bir yanmis canim.Biraz aglamisim ve uyuyakalmisim. Yeni günüm günaydin.
https://frmjr.yetkin-forum.com

Bir Garip Gece Yarısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzay Yarışı
» koşu yarışı
» Yağmurlu Gece
» Gece Yalnızlıktan Kırılır