FrmJR ! En Junior Site
Melih Ve Can Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Melih Ve Can Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmJR ! En Junior Site

FrmJR Forumların En Junioruna Hoşgeldiniz..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melih Ve Can

YazarMesaj
AtaBey
Admin
Admin
AtaBey

<b>Uyarı</b> Uyarı : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 897
<b>Puan</b> Puan : 2178
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 7
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : Edirne
<b>Lakap</b> Lakap : AtaBey
<b>Takım</b> Takım : Galatasaray

Melih Ve Can Empty
MesajKonu: Melih Ve Can   Melih Ve Can Icon_minitimePaz 8 Kas. - 1:03

Yemyeşil tertemiz elit bir çevrenin olduğu yerdeyim.Çocuklar kaptırmışlar kendilerini çılgınca oyun oynuyayıp bitmeyen enerjilerini nereye boşaltacaklarını şaşırıyorlar.Kah birbirlerine şaka yapıyor kah eve gitmemek için ağlıyor koşuyor sallanıyor kayıyor ..............VE henüz oynamaktan keyif bile alamayan kendine ait topunu zoraki; apartmanın kapıcı çoçuğunun sayesinde bir kaç kez topuna vurmayı başarmışken CAN ın annesi çıkagelir ve olay orada kopar!!!!CAN ın topunun neden başka çocuğun elinde olduğunu SORAR oysa ki o çok acayip çocuk dediği MELİH İN sayesinde azda olsa oynamıştır CAN .Ben ne demek istediğini çok iyi anlamıştım.Melih burnu akmış yüzünde ufak tefek yaralar çıkmış biraz hareketli muzip sokakta özgürce oynayan güleryüzlü sempatik apartman görevlisinin çocuğudur.oysa CAN sarı saçlı mavi gözlü güzel fakat parkta henüz oynamayı bilmeyen oynayacağı arkadaşını bile kendisi seçemeyen güzel kaliteli kıyafetler içinde parkta dikkat çeken yüzü gülmeyen bir çocuktur.CAN IN adına çok üzgünüm !!!!!üzgünüm çünkü o hiç kendisi olamayacak kendini çok özel fanus içinde yetiştirmek isteyen anne ve babasına kin ve öfkesini kusacak yazık!!!!Melih dünyadan bir haber canım benim doyasıya yaşar çocukluğunu umarım hep böyle.Eminim Melih büyüdüğünde mükemmel aklı başında saygılı saçları düzgün kıyafeti temiz olacak .Yalnız MELİH VE CAN büyüdüklerinde yüzlerindeki o gerçek ifadeler hiiiiiçççççççççç değişmeyecek.Can hep somurtacak Melih hep gülecek
VE CAN ın annesi plastik uyduruk bir top için söylediklerine yıllar sonra pişmanlık duyacak.Tıpkı özürlü bir çocuğun annesine söylediği (AL ŞU ACAYİP ÇOCUĞUNU YANIMDAN)sözlerin altında ezildiği gibi yıllar sonra hep pişmanlık duyacak maalesef..

(benim gözümde çocuk çocuktur hiç bir çocuk ailesini seçerek dünyaya gelmiyor hem durum böyle olsaydı acaba kim olurdunuz düşünsenize CAN MI MELİH Mİ ???????)BU GERÇEK BİR HİKAYEDİR ÇOCUKLARIN İSMİ DORUKCAN_MELİH

rtacak Melih hep gülecek ...................

Aylin Küreksiz
https://frmjr.yetkin-forum.com

Melih Ve Can
1 sayfadaki 1 sayfası