FrmJR ! En Junior Site
Kamyoncu Yazilar Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Kamyoncu Yazilar Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmJR ! En Junior Site

FrmJR Forumların En Junioruna Hoşgeldiniz..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamyoncu Yazilar

YazarMesaj
AtaBey
Admin
Admin
AtaBey

<b>Uyarı</b> Uyarı : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 897
<b>Puan</b> Puan : 2178
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 7
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : Edirne
<b>Lakap</b> Lakap : AtaBey
<b>Takım</b> Takım : Galatasaray

Kamyoncu Yazilar Empty
MesajKonu: Kamyoncu Yazilar   Kamyoncu Yazilar Icon_minitimePerş. 12 Kas. - 0:35

Ananda sollardı V8 i yolda, kizi kolda severim. Kiz dedigin taktinmi koluna yakismali, caktinmi duvara yapismali! Yalniz Kurt ! Ela gözlümün nazina, hastayim ford un aragazina. Rampanin Ustasiyim gözlerinin hastasiyim. Gözlerin güzel ama bakmasini bilmiyorsun! Gidisine yollar, durusuma kizlar hasta! Sen söför sün dediler kizi vermediler. Miras degil alinteri... Kolla Beni Serit Degistiriyorum. Rahmetlide sollardi ! Rampada gecme beni, düzlükte düzerim seni! Ceketimi atarim, asvaltta yatarim... Bir kavanoz recel bunlarda gecer. Babam saolsun & (Haci babam saolsun) Alem bana ben sana hasta !!! Önünü görmeden sollama, evine aci haber yollama... Kuzu kurdun, yol ford un. Asiksan vur saza, söförsen baz gaza! Cilemse cekerim kaderimse gülerim.Gas, fren, sanziman... halin duman! Yaklasma toz olursun, gecme pisman olursun. Tek rakibim Türk Hava yollari... O simdi Asker !!!
https://frmjr.yetkin-forum.com

Kamyoncu Yazilar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10 Kasım İle İlgili Yazılar